Spielplan - Jadwalka ciyaaraha
waxa dib u bilaabmay wareegi labaad ee alternativ liga marka jadwalka cusub ee ciyaaraha waxa so diyaarin doona tababare xoosh.ciyaarti ugu horaysay guul ayey ka gaadhay kooxdu.ciyaarta labaadna waxay dhacaysa sabtida danbe waxanay ka dhacaysa Reithusli.
Platz | Mannschaft | Pl | W | D | L | Pts | SF | SA | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Stoned United Footballclub | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 3 | 5 | |
2 | (2) | Dynamo Rosenacker | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 20 | 11 | 9 | |
3 | (3) | Amt für Bewegung | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
4 | (4) | 1. FC Somalia | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 18 | -4 | |
5 | (5) | Metallurg Feldli | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 14 | 22 | -8 | |
6 | (6) | Vadian Kickers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
7 | (7) | F.C. Little Mountain Village | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 19 |
-10 |
Mittwoch, 12.08.2015 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 h | FC Uchiha | - | AC Scampi | 4 | - | 4 | |||||||||
Donnerstag, 13.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | F.C. Little Mountain Village | - | Metallurg Feldli | 2 | - | 4 | |||||||||
Dienstag, 18.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | SFC Rorschacherberg | - | Bierfreunde | 0 | - | 7 | |||||||||
18:30 h | 1. FC Sautrupp | - | Hinter Mailand | 5 | - | 2 | |||||||||
Mittwoch, 19.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | AC Scampi | - | FC Mörschwil | 1 | - | 7 | |||||||||
Donnerstag, 20.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Kommando Vinnie Jones | - | FC Uchiha | 5 | - | 4 | |||||||||
18:30 h | Bierfreunde | - | Linsebühl FC von 08 | 4 | - | 1 | |||||||||
Sonntag, 23.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | 1. FC Sautrupp | - | PSV St. Gallen | 2 | - | 1 | |||||||||
Dienstag, 25.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Linsebühl FC von 08 | - | SV Träne | 0 | - | 4 | |||||||||
18:30 h | 1. FC Sautrupp | - | FC Uchiha | 3 | - | 0 | |||||||||
Mittwoch, 26.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Hinter Mailand | - | Kommando Vinnie Jones | 5 | - | 2 | |||||||||
Donnerstag, 27.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | F.C. Little Mountain Village | - | Amt für Bewegung | 0 | - | 1 | |||||||||
18:30 h | Metallurg Feldli | - | Stoned United Footballclub | 1 | - | 2 | |||||||||
Montag, 31.08.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | SFC Rorschacherberg | - | Traktor Mühlegg | 0 | - | 1 | |||||||||
Mittwoch, 02.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Amt für Bewegung | - | Metallurg Feldli | 5 | - | 0 | |||||||||
18:30 h | Hinter Mailand | - | AC Scampi | 6 | - | 2 | |||||||||
19:00 h | FC Uchiha | - | FC Mörschwil | 5 | - | 0 | |||||||||
Donnerstag, 03.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Vadian Kickers | - | F.C. Little Mountain Village | - | |||||||||||
Samstag, 05.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | FC Eggersriet | - | 1. FC Sautrupp | 1 | - | 2 | |||||||||
Dienstag, 08.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Traktor Mühlegg | - | Linsebühl FC von 08 | 5 | - | 1 | |||||||||
18:30 h | SV Träne | - | Bierfreunde | 7 | - | 2 | |||||||||
Mittwoch, 09.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | AC Scampi | - | PSV St. Gallen | 4 | - | 6 | |||||||||
Donnerstag, 10.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | F.C. Little Mountain Village | - | 1. FC Somalia | 4 | - | 7 | |||||||||
18:30 h | Charlie Sheenbeinschoner | - | Bierfreunde | 2 | - | 3 | |||||||||
Freitag, 11.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | FC Solihaus | - | SV Träne | 3 | - | 3 | |||||||||
Sonntag, 13.09.2015 | |||||||||||||||
14:30 h | Hinter Mailand | - | PSV St. Gallen | 5 | - | 4 | |||||||||
15:00 h | Metallurg Feldli | - | 1. FC Somalia | 3 | - | 5 | |||||||||
Dienstag, 15.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Traktor Mühlegg | - | SV Träne | 0 | - | 3 | |||||||||
18:30 h | 1. FC Sautrupp | - | AC Scampi | 3 | - | 0 | |||||||||
Donnerstag, 17.09.2015 | |||||||||||||||
18:00 h | Stoned United Footballclub | - | F.C. Little Mountain Village | 4 | - | 1 | |||||||||
18:30 h | Bierfreunde | - | FC Solihaus | 4 | - | 2 | |||||||||
Samstag, 19.09.2015 | |||||||||||||||
14:00 h | 1. FC Sautrupp | - | FC Mörschwil | 2 | - | 0 | |||||||||
18:30 h | FC Mörschwil | - | Kommando Vinnie Jones | 2 | - | 1 | |||||||||
Sonntag, 20.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | PSV St. Gallen | - | FC Uchiha | 2 | - | 2 | |||||||||
18:30 h | Dynamo Rosenacker | - | Vadian Kickers | 0 | - | 3 | |||||||||
Dienstag, 22.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | FC Eggersriet | - | FC Mörschwil | 12 | - | 4 | |||||||||
18:30 h | Traktor Mühlegg | - | Bierfreunde | 3 | - | 2 | |||||||||
Mittwoch, 23.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | SFC Rorschacherberg | - | SV Träne | 1 | - | 5 | |||||||||
Sonntag, 27.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Dynamo Rosenacker | - | F.C. Little Mountain Village | 3 | - | 2 | |||||||||
Montag, 28.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | FC Mörschwil | - | PSV St. Gallen | 3 | - | 0 | |||||||||
Dienstag, 29.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Kommando Vinnie Jones | - | AC Scampi | 5 | - | 2 | |||||||||
18:30 h | Kommando Vinnie Jones | - | 1. FC Sautrupp | 2 | - | 0 | |||||||||
18:30 h | FC Eggersriet | - | AC Scampi | 7 | - | 1 | |||||||||
18:30 h | Traktor Mühlegg | - | Charlie Sheenbeinschoner | 4 | - | 0 | |||||||||
Mittwoch, 30.09.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Kommando Vinnie Jones | - | PSV St. Gallen | 8 | - | 2 | |||||||||
Sonntag, 04.10.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Dynamo Rosenacker | - | Metallurg Feldli | 5 | - | 2 | |||||||||
18:30 h | Hinter Mailand | - | FC Mörschwil | 0 | - | 2 | |||||||||
Sonntag, 11.10.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Dynamo Rosenacker | - | Stoned United Footballclub | 1 | - | 2 | |||||||||
18:30 h | SV Träne | - | Charlie Sheenbeinschoner | 11 | - | 3 | |||||||||
Samstag, 17.10.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | FC Eggersriet | - | Kommando Vinnie Jones | 6 | - | 3 | |||||||||
Sonntag, 18.10.2015 | |||||||||||||||
18:30 h | Metallurg Feldli | - | Vadian Kickers | 4 | - | 3 | |||||||||
18:30 h | Dynamo Rosenacker | - | 1. FC Somalia | 11 | - | 2 | |||||||||
18:30 h | Hinter Mailand | - | FC Uchiha | 9 | - |
2 |
2014